KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003299
nr 1600 3299
Rudolf Kronbergs
(1911-1977), Sverige
Oljemålning, Modell på klippor. Signerad, daterad 1964. Olja på pannå, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 44x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:37:05
26/2 17:25:57
Rudolf Kronbergs
Läs mer om Rudolf Kronbergs